Menighedsråd | Rosenvængets Sogn

Vi opdaterer vores hjemmesidedesign for at forbedre oplevelsen på vores hjemmeside.

Menighedsråd

 

Formand
Finn Schulz
Tlf: 40173361
Email:  fs@finnschulz.com
 
Næstformand
Viggo Esager
Email: vies@webspeed.dk
 
Kasserer
Jan Jull Nielsen
Email: jan@janjull.dk
 
Kontaktperson
Lars Mortensen
Email:  email.to.lamor@gmail.com
 
Kirkeværge
Ulrik Stærbo
Email: 
 
Formand for valgbestyrelsen
Anders Gustav Svendsen
Email: svendsen@inbound.dk
 
Kirsten Møllegård Hansen
Email: kirstenmghansen@gmail.com
 
Marie Dahl Kongerslev
Email:  mkongerslev@gmail.com
 
Majbritt Menander
Email:  majbritt@menander.dk
 
Margrethe Høier
Email: hoiermargrethe@yahoo.dk
 
Christel Lund Russell
Email: christel.russel@gmail.com
 
 Inge Susanne Ploug Larsen
Email: ploug.larsen@mail.dk

 

Annette Søgaard Hansen
Email: annette3460@gmail.com

 

Annakarin Ross Agner
Email:  anna.ross.agner@gmail.com

 

Eva S. Vindekilde
Email: jenvind@webspeed.dk